• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nova Maska może poszczycić się wyjątkowo pięknymi klubowiczkami – teraz mają one szansę zyskać coś więcej, niż tylko uznanie wśród męskiej części naszych Gości! Od 11 maja Nova Maska wraz z QUEEN OF THE YEAR® ATV GROUP® budzi w Was emocje dotąd nieznane podczas imprez klubowych! CZAS NA WIELKI FINAŁ !!! :)

QUEEN OF THE YEAR to projekt w ramach koncernu medialnego, modelingowego i castingowego ATV GROUP ®. Przed nami ELIMINACJE DO FINAŁU NASTĘPNEJ EDYCJI QUEEN OF THE YEAR® - WYBORY NAJPIĘKNIEJSZEJ!

ATV Group® tworzą wysokiej klasy specjaliści z branży medialnej, filmowej i castingowej. Do grupy ATV należą największe katalogi wizerunkowe w Polsce www.galeriatwarzy.pl , www.hollymodellok.pl, www.castingonline.pl, www.queenoftheyear.pl

♦ ♦ ♦
WIELKI FINAŁ (21:00-05:00)

SHOW OF QUEEN OF THE YEAR - 22:00
Celebracja piękna w najczystszej postaci - prezentacja FINALISTEK KONKURSU w strojach kąpielowych, klubowych oraz w kolekcji marki SWEEL
www.facebook.com/pages/Sweel/407343022720575

A już po godzinie 22:00 startujemy klubowo ze wszystkimi, którzy chcą pozostać z nami dłużej bądź dołączyć do nas i poznać wyniki wielkiego finału, która z naszych pięknych kandydatek wygra główną nagrodę przewidzianą przez ATV GROUP! Prawdziwe emocje i niepowtarzalna okazja, by móc zaistnieć tylko w Novej Masce!

Uczestniczki walczą nie tylko o profesjonalną sesję zdjęciową, kontrakty filmowe i reklamowe czy liczne nagrody od sponsorów, ale również o następujące tytuły i wyróżnienia:
- I miejsce i tytuł QUEEN OF THE YEAR®
- II miejsce i tytuł PRINCESS OF THE YEAR
- QUEEN OF PHOTO
- QUEEN INTERNAUTÓW - PUBLICZNOŚCI

Nagrodami dla finalistek wyborów najpiękniejszej Queen Of The Year® są:
♦ całoroczny kontrakt promocji i współpracy z ATV Group® w wybranych katalogach wizerunkowych: www.galeriatwarzy.pl, www.castingonline.pl, www.hollymodellook.pl
♦ zamieszczenie wizerunku finalistek na w/w stronach dające możliwość promowania i uczestnictwa w castingach i zleceniach organizowanych przez ATV Group® (współpraca obejmuje: filmy fabularne, reklamy i programy telewizyjne, reality show, teledyski, pokazy mody, sesje zdjęciowe, eventy firmowe etc.)
♦ opieka prawna oraz priorytet w zleceniach
♦ nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów oraz inwestorów ATV Group®.
♦ nagrody uznaniowe w postaci profesjonalnych sesji zdjęciowych wykonanych przez najlepszych polskich fotografów współpracujących z ATV Group® na terenie całego kraju
♦ inne nagrody rzeczowe ufundowane przez współpracujące Firmy z ATV Group®
♦ zaproszenie na imprezy medialne

PRZYJDŹ NA FINAŁ, OCZARUJ JURORÓW, ZOSTAŃ NA IMPREZIE I POZNAJ WYNIKI NA AFTERPARTY! Fascynująco zapowiada się ten wieczór nie tylko dla uczestniczek półfinału QUEEN OF THE YEAR® ATV GROUP®, ale również dla naszych Gości!

Więcej szczegółów i regulamin, pod adresem: www.queenoftheyear.pl

FASHION SHOW: 22:00
SWEEL
www.facebook.com/pages/Sweel/407343022720575

MAKE UP ARTISTS & HAIR DESIGNERS:

KAROLINA TROCHIM "WIZAŻ I CHARAKTERYZACJA"
www.facebook.com/trochimkarolina

MJK MAKE UP
www.facebook.com/MJKMakeUp?fref=ts

SPONSORZY:

Sesje dla trzech zwyciężczyń QUEEN OF THE YEAR (QUEEN OF THE YEAR®, PRINCESS OF THE YEAR, QUEEN OF PHOTO) w Novej Masce wykona nasz MASKOWY PRZYJACIEL GRZEGORZ PYTKA! :)
www.grzegorzpytka.com

BIŻUTERIA MODOWA:
www.bydziubeka.pl

KARNETY NA SIŁOWNIE:
EVERYBODY FITNESS CLUB
www.facebook.com/everybody.fitness.club

OLIVIER WEBER COLLECTION
SVAROWSKI ELEMENTS
www.oliverwebercollection.com/oliverwebercollection/world-of-oliver-weber/swarovski-elements/

HOTEL HILTON GDAŃSK
WEEKEND DLA DWÓCH OSÓB DLA FINALISTKI QUEEN OF THE YEAR
www.hiltongdansk.pl

PARTNER MEDIALNY:
MAGAZYN BUSINESS WOMAN & LIFE
www.businesswomanlife.pl

POLISH FASHION INDUSTRY
www.polishfashionindustry.pl

BIG PRODUCTION
www.bigproduction.pl

ZA DECKAMI SAKOS
MJ.SAX

REZERVATIONS:
Bartosz Krygier

+48 692 866 422

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.NOVA-MASKA.pl

WSTĘP: 20 PLN