• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wesele w Nova Maska? Tak, to możliwe! 

Organizujemy wesela klubowe, które od pewnego czasu cieszą się coraz większą popularnością wśród przyszłych małżonków. Jeżeli znudziły się Państwu tradycyjne imprezy weselne w remizach, domach przyjęć lub karczmach w stylu góralskim, polecamy zupełnie nowy format takiej imprezy. Wesele w klubie to nowoczesny styl, który można dowolnie indywidualizować zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Niepowtarzalna i trudna do podrobienia atmosfera, wnętrza zapisujące się w pamięci i liczne atrakcje sprawią, że wesele w Nova Maska będzie najlepszą imprezą, w której Państwo uczestniczyli.

Dlaczego zorganizować klubowe wesele w Nova Maska? 

  • Doświadczenie – przemawia za nami wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych klubów w stolicy. Wyróżnia nas nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale również piękne wnętrza i najlepiej wyszkolony personel.
  • Atmosfera – na udaną imprezę weselną w dużej mierze wpływa atmosfera miejsca, w którym się ona odbędzie. Nova Maska może się pochwalić kameralną atmosferą, przyciągającą tu ludzi z całego kraju. Organizowane przez nas imprezy uważane są za jedne z najlepszych w stolicy.
  • Kompleksowa obsługa – zorganizowanie wesela w klubie nie musi być trudne i czasochłonne. Szczególnie jeśli to my się wszystkim zajmiemy. Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną, profesjonalną pomoc doradcy i menadżera. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły wesela, począwszy od oprawy wizualnej sali i rodzaju muzyki, poprzez wybór menu, aż po dodatkowe atrakcje.
  • Atrakcje na weselu – z myślą o Młodej Parze i ich gościach, zapewniamy duży wybór dodatkowych atrakcji. Wśród nich znajduje się fotobudka z pokaźnym zestawem rekwizytów, pokazy barmańskie i występy sceniczne wokalistów, zespołów lub pokazy taneczne.
  • Własna kuchnia – Nova Maska dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym. Składa się na niego profesjonalna, bogato wyposażona kuchnia, doświadczeni i utalentowani kucharze oraz autorskie menu. Na Państwa weselu możemy zapewnić smaczne jedzenie w formie bufetu. Obecność znakomitych barmanów uczyni natomiast z każdego przygotowanego drinka wyjątkowy show.
  • Korzystne gratisy – wesele w klubie Nova Maska może być tańsze, niż Państwo przypuszczają. A wszystko to za sprawą atrakcyjnych gratisów, zawartych w cenie imprezy. Darmowe oświetlenie sceniczne, a także wysokiej jakości profesjonalne nagłośnienie, nadaje imprezie szyku i elegancji.

Zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia szczegółów Państwa wesela w Nova Maska. Służymy pełną pomocą na każdym etapie organizacji przyjęcia, służąc swoim doświadczeniem. Wspólnie sprawimy, że Państwa wesele będzie niezapomnianą imprezą życia.

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Bartosz Krygier

General Manager

tel. 692 866 422

Lubisz się bawić i tańczyć w rytmie największych przebojów lat 70, 80 i 90? Cenisz sobie wyjątkową atmosferę, kameralne wnętrza i wysoki poziom bezpieczeństwa? Szukasz miejsca, w którym poczujesz się swobodnie i gdzie warto zabrać swoich przyjaciół i znajomych?

Jeśli tak, to klub Nova Maska przygotował dla Ciebie wyjątkową propozycję - dyskoteki dla osób 40+!

Kiedy i gdzie? 

Klub Nova Maska w każdą niedzielę, w godzinach od 17 – 23 organizuje dyskoteki dla osób w wieku 40 plus. Klub znajduje się w Warszawie, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4/6, czyli w jednej z najpiękniejszych i najbardziej reprezentacyjnych dzielnic stolicy. Odwiedziny naszego klubu można połączyć z wcześniejszym niedzielnym obiadem lub potraktować jako okazję do miłego, towarzyskiego spotkania. Nova Maska organizuje ponadto imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, imieniny, spotkania klasowe i towarzyskie, a także imprezy firmowe i pozostałe eventy.

Dlaczego warto bawić się w Nova Maska? 

Dyskoteki 40+ to nasza wieloletnia tradycja, która spotkała się z dużym zainteresowaniem dotychczasowych i nowych gości. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób w wieku 40 plus, którzy  bezskutecznie szukali miejsca, w którym mogą się dobrze bawić. Muzyka dopasowana do Państwa upodobań, profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, a także szansa poznania nowych, ciekawych osób! Tym właśnie charakteryzują się niedzielne potańcówki i imprezy taneczne w Nova Maska.

Atrakcje podczas dyskotek 40+ 

Dyskoteki 40 plus w Nova Maska, to nie tylko wyśmienita muzyka, ale również liczne atrakcje. Specjalnie dla naszych gości przygotowujemy rozmaite konkursy z nagrodami, a wśród nowych gości, zawsze losujemy butelkę dobrego szampana. To już tradycja w klubie Nova Maska! Goście do swojej dyspozycji mają znakomicie zaopatrzony bar z napojami zimnymi i ciepłymi, drinkami, a także świeżymi koktajlami, przygotowywanymi na bazie owoców sezonowych.

Dyskoteka dla Dorosłych – najważniejsze informacje 

•    dyskoteki odbywają się w każdą niedzielę, w godzinach 17:00 do 23:00,
•    oprawa muzyczna i artystyczna: DJ Adriano oraz AS Dance,
•    muzyka lat 70, 80 i 90 XX wieku,
•    impreza dedykowana dla par, singli i grup,
•    możliwość telefonicznej rezerwacji stolików i loży pod nr 514-015-664.

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin Klubu Nova Maska. Gwarantujemy zabawę na wysokim poziomie i bardzo dobrą atmosferę. Tworzą ją przede wszystkim nasi Goście, którzy w naszym klubie uwalniają swoją energię, bawiąc się i tańcząc do późnej nocy. 

 

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Karolina Król

Manager

tel. 571 241 550


Zapowiada się gorąca noc w Nova Maska!
Bedzie muzycznie, tanecznie i imprezowo do rana siegniemy do róznych tanecznych stylów, każdy znajdzie coś dla siebie!


        


๑۩۩๑ СТАРЫЙ НОВЫЙ ГОД! ๑۩۩๑
ВЕЧНО МОЛОДОЙ! ВЕЧНО ПЬЯНЫЙ

Вот и подошли к концу новогодние праздники
И, как всегда, мы отмечаем СТАРЫЙ НОВЫЙ ГОД - время встречаться с друзьями, обсуждать и делиться новостями, смеяться и отдыхать

Музыкальное настроение подарит
☆♫ T.Batrutdinov ☆