Lubisz się bawić i tańczyć w rytmie największych przebojów lat 70, 80 i 90? Cenisz sobie wyjątkową atmosferę, kameralne wnętrza i wysoki poziom bezpieczeństwa? Szukasz miejsca, w którym poczujesz się swobodnie i gdzie warto zabrać swoich przyjaciół i znajomych?

Jeśli tak, to klub Nova Maska przygotował dla Ciebie wyjątkową propozycję - dyskoteki dla osób 40+!

Kiedy i gdzie? 

Klub Nova Maska w każdą niedzielę, w godzinach od 17 – 23 organizuje dyskoteki dla osób w wieku 40 plus. Klub znajduje się w Warszawie, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4/6, czyli w jednej z najpiękniejszych i najbardziej reprezentacyjnych dzielnic stolicy. Odwiedziny naszego klubu można połączyć z wcześniejszym niedzielnym obiadem lub potraktować jako okazję do miłego, towarzyskiego spotkania. Nova Maska organizuje ponadto imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, imieniny, spotkania klasowe i towarzyskie, a także imprezy firmowe i pozostałe eventy.

Dlaczego warto bawić się w Nova Maska? 

Dyskoteki 40+ to nasza wieloletnia tradycja, która spotkała się z dużym zainteresowaniem dotychczasowych i nowych gości. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób w wieku 40 plus, którzy  bezskutecznie szukali miejsca, w którym mogą się dobrze bawić. Muzyka dopasowana do Państwa upodobań, profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, a także szansa poznania nowych, ciekawych osób! Tym właśnie charakteryzują się niedzielne potańcówki i imprezy taneczne w Nova Maska.

Atrakcje podczas dyskotek 40+ 

Dyskoteki 40 plus w Nova Maska, to nie tylko wyśmienita muzyka, ale również liczne atrakcje. Specjalnie dla naszych gości przygotowujemy rozmaite konkursy z nagrodami, a wśród nowych gości, zawsze losujemy butelkę dobrego szampana. To już tradycja w klubie Nova Maska! Goście do swojej dyspozycji mają znakomicie zaopatrzony bar z napojami zimnymi i ciepłymi, drinkami, a także świeżymi koktajlami, przygotowywanymi na bazie owoców sezonowych.

Dyskoteka dla Dorosłych – najważniejsze informacje 

•    dyskoteki odbywają się w każdą niedzielę, w godzinach 17:00 do 23:00,
•    oprawa muzyczna i artystyczna: DJ Adriano oraz AS Dance,
•    muzyka lat 70, 80 i 90 XX wieku,
•    impreza dedykowana dla par, singli i grup,
•    możliwość telefonicznej rezerwacji stolików i loży pod nr 514-015-664.

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin Klubu Nova Maska. Gwarantujemy zabawę na wysokim poziomie i bardzo dobrą atmosferę. Tworzą ją przede wszystkim nasi Goście, którzy w naszym klubie uwalniają swoją energię, bawiąc się i tańcząc do późnej nocy. 

 

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Karolina Król

Manager

tel. 571 241 550

footer-logos
go-work.pl
Hen Parties

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand