Sylwester w warszawskim klubie

… może być niezwykły

Dla większości z Was zapewne hasło Sylwester w klubie przywołuje skojarzenia z łomotem basów, mocnymi drinkami i raczej niczym więcej – po prostu kolejna (nawet jeśli dobra) impreza w klubie. A przecież okazja nie jest zwyczajna i wypadałoby jakoś lepiej ją uczcić, prawda? Propozycja takiej niepowtarzalnej imprezy sylwestrowo-noworocznej jest gotowa: klub Nova Maska i sylwester w centrum Warszawy!

Nie tylko wódką człowieka żyje!

Impreza w klubie upływa zwykle pod znakiem trunków tak mocnych, że biją w czachę, ale to doprowadza do tego, że gdzieś między dwunastą, a pierwszą dla większości osób już nawet szklaneczka wody gazowanej ma moc porównywalną z czystym spirytusem. W klubie Nova Maska rzecz jasna mamy w barze i wódkę, a konkretnie Stock Prestige, jedną z najlepszych wódek klasy Premium. Poza tym parę gatunków whisky, rum, gin, wina, likiery i najlepsze piwa. Nie lubisz wódki – wolisz szampana? To świetnie, bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy zagwarantować, że to, co ma kopać – będzie kopało, co ma smakować – posmakuje, a co ma rozgrzewać – rozgrzeje. Wybierzesz opcję dla siebie.

Sylwester w centrum Warszawy ma styl!

Sylwester różni się od zwyczajnej imprezy jeszcze jednym „detalem” - chodzi oczywiście o menu, które na codziennej imprezie jest jakie jest i raczej nieszczególnie skomplikowane. Sylwester to jednak coś zupełnie innego. Nova Maska proponuje przekąski, desery, dania, o których wiele osób co najwyżej słyszało, ale już nie widziało. Wszystko przechodzi przez ręce naszego szefa kuchni, a zapewniamy, że gość nie ma sobie równych wśród telewizyjnych gastro-gwiazdeczek.

Żeby udowodnić, że nikogo nie wkręcamy tą gadką o menu, krótki wycinek z tego co podajemy (całość jest naprawdę długa): koktajl z krewetek z ananasem i kawiorem wasabi, mix sałat z filecikami z cytrusów z łososiem wędzonym i jajkiem przepiórki z miodowo-musztardowym sosem winegret, boeuf strogonow, polędwiczki wieprzowe w kremowym sosie z borowików, frutta di iviascarpone z owocami leśnymi i miętą plus oczywiście sążnisty barek.

To tylko po jednym przykładzie z każdej kategorii – głodny nie będziesz, a takie dania z pewnością podniosą prestiż. Oj, będziesz miał czym przyszpanować, kiedy już dojdziesz do siebie.

Bez dobrej muzyki nie wyjdzie …

Menu jest z pewnością ważne, ale bez muzyki Sylwester nie wyjdzie. Dla nas to całkowicie oczywiste. Nasi DJ-e (wszyscy bez wyjątku) to ludzie, którzy znają się na swojej robocie i dla których udźwiękowienie każdej imprezy jest z jednej strony prościzną. Bo znają swój sprzęt, repertuar i możliwości, a z drugiej wyzwaniem. Bo za każdym razem robią wszystko w sposób całkowicie niepowtarzalny, wyjątkowy i zawsze na najwyższym poziomie.

Na sylwestra poprosiliśmy naszą ekipę o zmontowanie niezwykłego kolażu przebojów lat 80, 90 i obecnych, dzięki czemu na imprezie każdy znajdzie swój ulubiony klimat muzyki rozrywkowej.

Zainwestowaliśmy naprawdę wiele w doskonałej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie, a że się to opłaca, widzimy na każdej imprezie. Oczywiście Sylwester ma swoją magię i wyciśniemy z hardware'u jeszcze więcej niż zwykle, żeby każdy bawił się w otoczeniu najlepszym i najdoskonalszym. Nie ograniczamy się praktycznie niczym – Sylwester w klubie Nova Maska to wydarzenie niezwykłe.

A kasa za imprezę? Przystępna!

Za podobne menu w dobrym hotelu trzeba zapłacić około 500 złotych od głowy, a to tylko początek. W klubie Nova Maska zrobimy wszystko za niecałe 400 złotych. Przystępna cena, tym bardziej że impreza odbędzie się w centrum stolicy. No ale to już Twój wybór, nie bronimy Ci przecież bawić się na sylwestrach z jedynkami, dwójkami czy innymi polsatami… My tylko dajemy sensowną alternatywę, a skorzystać z niej możesz już po jednym telefonie.

Konkrety: Sylwerster 2014 w klubie Nova Maska