Wesele w Nova Maska? Tak, to możliwe! 

Organizujemy wesela klubowe, które od pewnego czasu cieszą się coraz większą popularnością wśród przyszłych małżonków. Jeżeli znudziły się Państwu tradycyjne imprezy weselne w remizach, domach przyjęć lub karczmach w stylu góralskim, polecamy zupełnie nowy format takiej imprezy. Wesele w klubie to nowoczesny styl, który można dowolnie indywidualizować zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Niepowtarzalna i trudna do podrobienia atmosfera, wnętrza zapisujące się w pamięci i liczne atrakcje sprawią, że wesele w Nova Maska będzie najlepszą imprezą, w której Państwo uczestniczyli.

Dlaczego zorganizować klubowe wesele w Nova Maska? 

  • Doświadczenie – przemawia za nami wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych klubów w stolicy. Wyróżnia nas nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale również piękne wnętrza i najlepiej wyszkolony personel.
  • Atmosfera – na udaną imprezę weselną w dużej mierze wpływa atmosfera miejsca, w którym się ona odbędzie. Nova Maska może się pochwalić kameralną atmosferą, przyciągającą tu ludzi z całego kraju. Organizowane przez nas imprezy uważane są za jedne z najlepszych w stolicy.
  • Kompleksowa obsługa – zorganizowanie wesela w klubie nie musi być trudne i czasochłonne. Szczególnie jeśli to my się wszystkim zajmiemy. Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną, profesjonalną pomoc doradcy i menadżera. Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły wesela, począwszy od oprawy wizualnej sali i rodzaju muzyki, poprzez wybór menu, aż po dodatkowe atrakcje.
  • Atrakcje na weselu – z myślą o Młodej Parze i ich gościach, zapewniamy duży wybór dodatkowych atrakcji. Wśród nich znajduje się fotobudka z pokaźnym zestawem rekwizytów, pokazy barmańskie i występy sceniczne wokalistów, zespołów lub pokazy taneczne.
  • Własna kuchnia – Nova Maska dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym. Składa się na niego profesjonalna, bogato wyposażona kuchnia, doświadczeni i utalentowani kucharze oraz autorskie menu. Na Państwa weselu możemy zapewnić smaczne jedzenie w formie bufetu. Obecność znakomitych barmanów uczyni natomiast z każdego przygotowanego drinka wyjątkowy show.
  • Korzystne gratisy – wesele w klubie Nova Maska może być tańsze, niż Państwo przypuszczają. A wszystko to za sprawą atrakcyjnych gratisów, zawartych w cenie imprezy. Darmowe oświetlenie sceniczne, a także wysokiej jakości profesjonalne nagłośnienie, nadaje imprezie szyku i elegancji.

Zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia szczegółów Państwa wesela w Nova Maska. Służymy pełną pomocą na każdym etapie organizacji przyjęcia, służąc swoim doświadczeniem. Wspólnie sprawimy, że Państwa wesele będzie niezapomnianą imprezą życia.

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Bartosz Krygier

General Manager

tel. 692 866 422

footer-logos
go-work.pl
Hen Parties

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand