Moja przyjaciółka wkrótce miała wziąć ślub. A ponieważ to ja zostałam jej świadkową, na mnie spadł obowiązek (choć może powinnam powiedzieć „zaszczyt”) zorganizowania jej wieczoru panieńskiego.

Sprawa wydawała się prosta, dopóki się za to nie wzięłam.

Wieczór Panieński

- Na pewno nie ciastka i rebusy

 

Anię znam od parunastu lat, więc doskonale wiem, jaką wtopą byłaby domówka przy ciastkach i rebusach. To musiało być coś szalonego, fantazyjnego, musiało być niezwykłe. Po kolei więc skreślałam wszystkie znane opcje – ciasteczka przy rumiankowej herbatce, taniego striptizera - bo to porażka. Odpadło szwendanie się po paru lokalach, bo jak się bawić to do końca.

wieczór panieński w warszawskim klubie

Zdecydowałam się na imprezę w klubie. Wybrałam klub leżący trochę na uboczu - taki bardziej ekskluzywny, do którego pewnie byśmy nie doszły, gdybyśmy zaliczały tradycyjną rundkę po barach.

 

 Pomysły na wieczór panieński

Miejsce to dopiero początek. Trzeba było zająć się całą resztą. Specjalnie w tym celu dogadałam się z menedżerem klubu – pierwszy raz organizowałam wieczór panieński i musiałam wszystko dopiąć na ostatni guzik. Ustaliliśmy: Czy możemy zająć tylko dla siebie kawałek sali? Czy nie będzie nikomu przeszkadzało, że będziemy sobie urządzały konkursy i zabawy? Czy wreszcie mogłybyśmy najpierw zarezerwować wszystko, a dopiero potem przyjść?

wieczór panieński - barman

To w końcu nie miała być impreza na zasadzie zwykłej wizyty w klubie. O nie, to miał być najlepszy wieczór panieński, jaki widziałam. Oczywiście nie wszystkie pomysły udało się wdrożyć, bo przecież nie miałyśmy całej sali klubu na wyłączność tylko dla siebie.

 

Jak to wszystko zgrać?

Kluczem do doskonałego wieczoru panieńskiego jest tajemnica i masa drobiazgów. W klubie okazało się, że nawet mała salka była dla nas za duża, więc zostałam przy rezerwacji pary wygodnych sof, które zostały udekorowane balonami w kształcie wiadomym, zbliżonym zresztą do kształtu tortu, który ustawiłyśmy później na jedynym niedużym stoliku.

idealny wieczór panieński

W klubie powiedzieli, że mogą dać mi na miary na super gościa, który nam ten wieczór umili. Ale z tego punktu – zgodnie z moim wcześniejszym planem – zrezygnowałam. Pewnie myślicie, że to szkoda. Wcale nie – jesteśmy wprawdzie gronem babeczek całkiem rozrywkowych, ale ta opcja jakoś nikomu szczególnie nie przypadłaby do gustu.Tak czy owak – gdybyśmy chciały, też byśmy miały i takie atrakcje :).

super wieczór panieński

Kiedy wpadłyśmy po Anię do jej domu, nie miała pojęcia, dokąd pójdzie. Kazałyśmy się jej ubrać na czarno (same wszystkie wstrzeliłyśmy się w kolorowe sukienki i spódniczki, więc na pewno było ją widać) i pognałyśmy w miacho. To, co działo się potem, nie mieści się już w granicach opisu – było lepiej, niż to sobie zaplanowałam.

 

Czy mogę polecić imprezę w klubie?

Jeśli przyszła Panna Młoda lubi klubowe klimaty, to jak najbardziej. Pamiętajcie laski, że to, co robicie na panieńskim, to nie ma być wycięte z jakiejś sztampowej imprezy. Zaplanuje ten wieczór tak, jak lubicie.

wieczór panieński stolik

Korzystanie z gotowych programów zabawy czy szablonów planujących minuta po minucie wszystkie detale doprowadzi do tego, że zanudzicie się na śmierć.

 

 

Zobacz również:

organizacja imprez firmowych Warszawa

 


 

Zorganizuj ekskluzywny Wieczór Panieński w klubie

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant

Sala VIP, atrakcje i dyskrecja GWARANTOWANE!

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie:

692 866 422