Urodziny w klubie

Nie będziemy owijali w bawełnę. Kolejna :) osiemnastka na działce, przy grillu, może być dobra, ale choćbyś się starał, jak możesz, nie będzie lepsza od imprezy zorganizowanej w dobrym klubie. W Warszawie klubów na pewno nie brakuje, ale wybór tego najlepszego i tak nie jest wcale taki trudny. Tak mi się przynajmniej wydaje – byłem niedawno na urodzinach kumpla i gdybym drugi raz miał robić swoją imprezę, zrobiłbym ją w tym samym klubie, bo oni wiedzą co jest naprawdę ważne w urodzinach urządzanych w klubie.

udana impreza urodzinowa

VIP room na wyłączność

Nas było tylko około dwudziestu osób, więc wynajęliśmy sobie VIP-room. Wiem, że w tym samym klubie można wynająć też dużą salę i cały lokal, ale to już przy imprezach na większą skalę. Oczywiście pod hasłem „na wyłączność” rozumiem, że nie tylko nikt nie miał wstępu na naszą zamknięta imprezę, ale nasz pokoik miał oddzielna obsługę i "ochronę".

impreza urodzinowa w klubie bar

Bar był co prawda wspólny, ale nasz już wcześniej opłacony. Gadałem później z kumplem o kasie, ale stwierdził, że przy dwudziestu osobach to nie jest duży problem. Niczego dokładniej nie powiedział, a mnie aż tak ciekawość nie zżerała, żebym go cisnął.

Tego nie ma na otwartej imprezie

Obsługa to jedno, a inna sprawa, że mieliśmy też własne wyjście z klubu, własne nagłośnienie, którym zresztą sami mogliśmy sterować. W ogóle całkiem zgrabnie to wyszło, bo mogliśmy robić, co tylko chcieliśmy i nikt się nam w to nie wtarabaniał. Oczywiście przez własne nagłośnienie rozumiem też własnego DJ'a, bo akurat mieliśmy ten komfort, że VIP-room w naszym klubie to niemal oddzielny klub, jeden w drugim. Dlatego o tym, co działo się u nas, nie wiedział nikt z sali ogólnej (może to i lepiej), a my nie słyszeliśmy, co grali u nich (to na pewno lepiej).

impreza urodzinowa w Masce

Kumpel mocno nas zaskoczył, bo zwykle na podobnych imprezach poza wódką i zimnymi przekąskami, nie ma niczego do wrzucenia na ruszt. A tu wyjechały ciepłe dania i przekąski tak, że można było zagryść to, cośmy wcześniej wypili (a nie było tego mało). Podobno, że za taki ciepły talerzyk zapłacił tylko kilka dych czy coś takiego. Oczywiście zamówiliśmy sobie tort urodzinowy, ale nie był duży – może i dobrze.

klub, impreza urodzinowa

Sala podobno była wynajęta do 3 nad ranem, ale i tak wychodziliśmy gdzieś o czwartej czy piątej i nikt nas nie wyrzucał, więc bardzo zacne to miejsce. Ci, którzy szybciej odpadli z parkietu, rozsiadli się przed plazmą, ale wszyscy chyba chętnie zrobiliby taką drugą imprezę. Może za rok.

Parę dobrych, imprezowych rad

Ja już to wiem, bo trochę się nałaziłem po urodzinach. Na pewno warto wybrać dobry klub. Dobry klub to dobra obsługa i drinki, które – może nie najtańsze – ale przynajmniej kopią tak, jak kopać powinny, a nie pół na pół z wodą gazowaną. Sala? Obojętnie jaka – bylebyście się zmieścili i była na wyłączność. To gwarancja świętego spokoju do samego rana, a każdy, kto bywa w klubie, wie, że akurat spokój jest na wagę złota.

udana impreza urodzinowa

Takie drobiazgi jak oddzielna obsługa, odrębny system nagłośnienia czy własne menu to detale. Ale za to detale, które ze zwykłej imprezy robią prawdziwe wydarzenie. Cała reszta to już Wasza brocha – tylko od Was zależy, czy impreza będzie udana, czy wyjdzie jak jakaś nudna rodzinna nasiadówka.

 

Zobacz również:

organizacja imprez firmowych Warszawa

 


 

Zorganizuj Imprezę Urodzinową w klubie

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant

Sala VIP, atrakcje i dyskrecja GWARANTOWANE!

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie:

692 866 422