Imprezy firmowe  są ważnym elementem prowadzenia biznesu i budowania marki. Jest to również narzędzie do budowania dobrych relacji z klientami oraz umacniania lojalności pracowników. Dobrze zorganizowana impreza, na długo może zapisać się w życiu firmy, będąc jednym z najbardziej wyczekiwanych dat w kalendarzu. Nova Maska z przyjemnością pomoże stworzyć taką imprezę, zapewniając swoje kameralne wnętrza, profesjonalną obsługę, doskonałe jedzenie i wiele innych udogodnień.

 

Dlaczego warto zorganizować imprezy firmowe w Nova Maska?

Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do organizacji tego typu imprez. Do dyspozycji klientów oddajemy elegancką salę restauracyjne, 3 zapewniające prywatność VIP Room'y, a także część klubową z barem i drewnianym parkietem. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy firmowe dla kilkunastu, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset osób. Organizowane przez nas imprezy firmowe, mogą być połączone ze szkoleniami, prezentacjami, konferencjami, etc – w tym celu udostępniamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, mikrofony, projektory, ekrany LCD oraz wi-fi.

Impreza firmowa zgodna z oczekiwaniami klienta

Nova Maska to lokal, w którym dobrze rozumiemy potrzeby klientów. Wychodzimy im naprzeciw, zapewniając bardzo dobrze wyszkolony personel gastronomiczny i menadżerski. Zadbamy o to, aby każda impreza była zgodna z oczekiwaniami klienta – zarówno pod względem przebiegu, menu i zaplecza technicznego. Naszym gościom oferujemy szeroki wybór terminów, konkurencyjne ceny i liczne atrakcje, mogące wzbogacić całe wydarzenie.

Nova Maska organizuje imprezy firmowe w Warszawie

  • w środku tygodnia oraz weekendy,
  • dla dowolnej liczby osób,
  • posiadamy własną kuchnię i jesteśmy wstanie dostosować menu pod potrzeby klienta
  • udostępniamy nowoczesne zaplecze technologiczne,
  • zapewniamy dodatkowe atrakcje artystyczne.

 

Zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów imprezy firmowej, potwierdzenia dat i przygotowania wstępnej oferty cenowej.