• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

Nadeszła nowa jakość na rynku klubowym i restauracyjnym w Warszawie! Dzięki połączeniu klubu i restauracji, z silnym akcentem dbałości o szczegóły udało nam się stworzyć niepowtarzalne miejsce. Nova Maska to coś zupełnie innego niż pozostałe kluby Warszawa. Naszą niepodważalną zaletą jest świetna lokalizacja, gdyż znajdujemy się w samym sercu Warszawy. Urokliwe towarzystwo starych kamienic oraz kameralna atmosfera miejsca sprawiają, iż jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich przyjaciół. 

 

 

klub-warszawa-wstawka

 

Klubowe dźwięki przeplatają się tu z występami najlepszych artystów. Daj się ponieść muzyce specjalnie wyselekcjonowanej przez naszych dj-ów. Nova Maska to doskonała odskocznia od codzienności. Klub z dyskoteką w centrum Warszawy - miejsce gdzie możesz pozwolić sobie na więcej! Poznaj nasze klubowe oblicze! 

kluby-warszawa-wst2 

Wirtualny spacer po klubie Nova Maska

wirtualny spacer kluby warszawa maska 200

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant to 450m2 powierzchni, a w niej: sala restauracyjna, część klubowa, dance floor, 3 VIP roomy, bar, szatnia, kuchnia, palarnia. Ponadto posiadamy strefowy system nagłośnienia, dzięki czemu możemy zapewnić możliwość sterowania nagłośnieniem, szeroka gama kolorystyczna oświetlenia, 8 monitorów LCD, projektory multimedialne HD, ekrany, bezprzewodowy internet. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

kluby-warszawa-wst2 

 

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant

 Imprezy otwarte - ogólnodostępne:

Imprezy zamknięte (eventy firmowe oraz inne imprezy okolicznościowe):

Rezerwacja tel. 798 186 964

 


 

Zobacz najbliższe imprezy klubowe

Oferta specjalna na: organizację imprez firmowych