Wieczór kawalerski ma być najlepszy nie dlatego, że ostatni kawalerski :) , tylko dlatego, że wyjątkowy.

Razem z kumplami mieliśmy zorganizować ostatnią noc wolności dla Piotra. Sprawa do prostych nie należała, bo wszyscy razem byliśmy zgraną paczką. Na niejednej imprezie już byliśmy i niejeden z nas kawalerem już nie jest. Więc żeby przyszłego szczęśliwca nie zapeszyć, musieliśmy nieźle ruszyć mózgownicami.

Pomysły na imprezę

Pomysłów nam nie brakowało, ale niestety, większość z nich była prosto z recyklingu. Piotrek na wielu wieczorach był, więc zaskoczyć go byle czym na pewno by się nie dało. Bywaliśmy już na zamkniętych transmisjach z największych boisk, sami w środku nocy też hulaliśmy na jakichś orlikach w stanie wyraźnie wskazującym na to, że z trudem trafimy do bramki, a co dopiero w piłkę. Były też imprezy w pubach, były grille.

Zwykle jednak kisiliśmy się we własnym gronie, bo nawet jeśli była impreza w barze, zajmowaliśmy albo cały bar, albo przynajmniej jedną salę na wyłączność. Teraz postanowiliśmy zrobić to zupełnie inaczej.

wieczór kalawalerski w klubie

Dobry wieczór (kawalerski)

Padło, albo że tak to zgrabnie ujmę, stanęło na imprezie w klubie. Oczywiście zaprosiliśmy parę dziewczyn, które pokazały nam takie sztuki, że aż do wtedy nie wiedziałem, że ludzie stawy się tak wyginają. Nie rezerwowaliśmy sali, zrobiliśmy coś w rodzaju otwartej imprezy, na której szczególnie mile widziane były oczywiście laseczki. Ale jeśli jakiś koleś chciał postawić kolejkę, to przecież nie będziemy mu bronili. Nie wiem, ile razy w ciągu nocy barman musiał uzupełniać zapasy, ale to w końcu już nie nasz problem.

wieczór kawalerski w klubie Maska

Jednego jestem absolutnie pewien – gdyby nie impreza organizowana w klubie, nasze głupawe konkursy byłyby bez sensu. W końcu idiotyczne zadania mają odpowiedni efekt tylko wtedy, kiedy widzi cię ktoś, kogo nie znasz. Siedząc we własnym gronie, nigdy jakoś na to nie wpadliśmy. Impreza w klubie dała nam zupełnie nowe możliwości i sam parę razy miałem nadzieję, że nie będę musiał któregoś zadania robić, żeby nie wyjść na przygłupa.

super wieczór kawalerski

Zorganizowaliśmy wszystko, włącznie z koszulkami z napisem „wieczór kawalerski Piotra”, indywidualną obsługą barmańską naszego kącika (bo gdyby był tam tylko jeden barman, to by mu ręce odpadły, zanim nam przeszłaby ochota). Wykorzystaliśmy wiele dość popularnych schematów, ale wprawiliśmy je we własny program.

udany wieczór kawalerski

Zrezygnowaliśmy zwłóczenia się po knajpach i to był chyba dobry wybór – trafiliśmy tylko do jednego lokalu, w którym oczywiście dziwnym trafem wszystko było przygotowane. Były prezenty, była wódka (było też karmi – ależ to było paskudne zadanie. Jak te baby mogą to pić? I dlaczego wszyscy dziwnie się patrzą na półnagiego faceta krzyczącego basem „Karmi dla całej mojej ekipy!”?)

Chcesz dobrej zabawy -zrób to samo

Powiem Ci szczerze – jeśli chcesz urządzić dobry wieczór kawalerski, musisz zrezygnować z imprez w domu. W klubie zabawa była naprawdę zaj... no, niezła była. Jeśli macie parcie na takie klubowe klimaty, to serio, bierzcie się do roboty.

imprezy - wieczory kawalerskie

 

 

Zobacz również:

organizacja imprez firmowych Warszawa

 


 

Zorganizuj w klubie ekskluzywny Wieczór Kawalerski

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant

Sala VIP, atrakcje i dyskrecja GWARANTOWANE!

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie:

692 866 422