Opublikowano: 2 stycznia 2019

 Nova Maska to nowoczesny Klub tradycjami w samym sercu warszawy
Dzięki połączeniu klubu i restauracji, z silnym akcentem dbałości o szczegóły udało się stworzyć niepowtarzalne miejsce. Naszą niepodważalną zaletą klubu jest świetna lokalizacja, gdyż znajdujemy się w samym sercu Warszawy na Krakowskim Przedmieściu. Urokliwe towarzystwo starych zabytkowych kamienic oraz kameralna atmosfera miejsca sprawiają, iż jest to idealne miejsce

 

 Nova Maska to nowoczesny Klub tradycjami w samym sercu warszawy Dzięki połączeniu klubu i restauracji, z silnym akcentem dbałości o szczegóły udało się stworzyć niepowtarzalne miejsce. Naszą niepodważalną zaletą klubu jest świetna lokalizacja, gdyż znajdujemy się w samym sercu Warszawy na Krakowskim Przedmieściu. Urokliwe towarzystwo starych zabytkowych kamienic oraz kameralna atmosfera miejsca sprawiają, iż jest to idealne miejsce

 sdasd 

 


Opublikowano: 6 lutego 2013

Organizacja imprez firmowych i event'ów w Novej Masce

Event Manager (wszystko odnośnie imprez firmowych)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Imprezy firmowe w Warszawie

Już dziesięć lat mamy przyjemność organizować przyjęcia firmowe i prywatne. Niesamowitą motywacją jest dla nas zadowolenie klienta, gdyż Twój sukces – jest naszym podwójnym sukcesem.

Gwarantujemy niepowtarzalny klimat oraz profesjonalne przygotowanie. Menu dopasowujemy indywidualnie... Wykwintna kolacja, bufet, czy może kawa i herbata?

Zapraszamy do organizacji imprez korporacyjnych, eventów, bankietów, cateringu, konferencji, szkoleń, prezentacji, kolacji, urodzin, imienin i innych imprez okolicznościowych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Dołącz do grona naszych Gości, którzy doskonale się bawili!

Zobacz foto-reportaże z dotychczas: zorganizowanych imprez firmowych

wstawka organizacja imprez firmowych

Nova Maska to 450m2 klimatyzowanej powierzchni, a w niej: sala restauracyjna, część klubowa, dance floor, 3 VIP roomy, bar, szatnia, kuchnia, palarnia. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Klub położony jest w reprezentacyjnej części Warszawy.

Dysponujemy obsługą i zapleczem technicznym, które sprosta nawet najwyższym wymaganiom. Oprócz profesjonalnego personelu, oferujemy do Państwa dyspozycji: nagłośnienie, oświetlenie, 8 monitorów LCD, projektory multimedialne HD, ekrany, bezprzewodowy internet.

Wstawka organizacja imprez firmowych 1

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Bartosz Krygier

Marketing Manager

tel. 692 866 422

 

 
 
 
 
Impreza mikołajkowa, impreza wigilia firmowa w klubie    Organizacja wieczorów panieńskich w klubie Nova Maska
Atrakcje Mikołajkowe i Imprezy Wigilijne HAPPY New Year! Friends Party w Klubie Nova Maska Atrakcje wieczorów panieńskich w klubie Nova Maska
Organizacja imprez dla firm i dla osób prywatnych 2014 New Year Party w Klubie Nova Maska  
Zobacz: imprezy dla firm i imprezy prywatne 2014 New Year Party w Klubie Nova Maska