Nova Maska to Twoje miejsce w centrum Warszawy, na Krakowskim Przedmieściu. Wyróżnia nas kameralna atmosfera, urocze otoczenie zabytkowych kamienic i wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Lokal od początku istnienia związany jest ze środowiskiem artystycznym, tworzonym przez aktorów filmowych i teatralnych, muzyków, malarzy i reżyserów, którzy chętnie nas odwiedzających również dziś. To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat, którego doświadcza każdy odwiedzająca nas osoba. Jesteśmy po to, aby dbać o Państwa dobre samopoczucie, serwując wyborne posiłki, wykwintne napoje i organizując przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe oraz eventy.

 

Nova Maska – szybkie fakty 

  • ponad 15 lat na rynku;
  • 450 m2 powierzchni klubu, w tym: sala restauracyjna, część klubowa, dance floor z drewnianym parkietem, 3x VIP Room, bar, szatnia, palarnia i kuchnia;
  • wszystkie pomieszczenia klimatyzowane;
  • nowoczesne zaplecze techniczne (oświetlenie, audio-video, projektory, ekrany LCD, wi-fi, profesjonalna scena),
  • własna kuchnia z autorskim menu, prowadzona przez doświadczonego szefa kuchni.

Kompleksowa organizacja imprez firmowych oraz eventów w klubie Nova Maska

Potrzebne jest atrakcyjne miejsce, w którym będzie zorganizowana impreza firmowa, spotkanie dla przyjaciół lub urodziny? Zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze, doskonałym jedzeniu i najnowszym wyposażeniu? Jeżeli tak, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Kompleksowo organizujemy wszystkie rodzaje imprez i spotkań, zapewniając fachową pomoc organizatora, wybrane przez klienta menu oraz doskonałą obsługę barmańska, kelnerską i nagłośnienie z muzyką. Korzystne położenie na Krakowskim Przedmieściu, gwarantuje łatwy dojazd z każdego kierunku, a zabytkowe kamienice otaczające lokal zwiększają głębię doświadczanych przeżyć.

Nova Maska organizuje: 

 

Wszystkich zainteresowanych organizacją w/w w Nova Maska, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy niezbędną pomoc na każdym etapie organizacji imprez, wsparcie koordynatora, a także liczne atrakcje, mogące uświetnić wydarzenie.

             

  

 

Wstawka organizacja imprez firmowych 1

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Bartosz Krygier

General Manager

tel. 692 866 422


footer-logos
go-work.pl
Wieczór Panieński

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem