18 urodziny to przełomowe wydarzenie w życiu młodego człowieka. To symboliczna granica, oddzielająca dotychczasowe życie od dorosłości. Jej przekroczeniu powinna towarzyszyć doskonała zabawa i niezapomniana impreza. Nova Maska to wymarzone miejsce na Waszą osiemnastkę!

 

Osiemnaste urodziny w Twoim stylu – tylko w Nova Maska

Lubisz nieskrępowaną zabawę, swobodną atmosferę, muzykę z bardzo dobrym nagłośnieniem oraz elegancko urządzone kluby? Chcesz aby goście długo wspominali Twoją osiemnastkę, chwaląc jedzenie, atrakcje i dobra zabawę, którą im zapewniłeś? Powierz nam jej organizację, a wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Nova Maska to klub z duszą, istniejący na warszawskim rynku od 15 lat. Naszymi gośćmi są znane osobistości ze świata filmu, muzyki, sztuki i biznesu. Lokal wielokrotnie był doceniany i nagradzany za starannie zaprojektowane wnętrza, doskonałą, pełną swobody atmosferę, pierwszorzędne jedzenie i profesjonalizm obsługi. Są to wartości, nieustannie doceniane przez dotychczasowych i nowych klientów, na których budujemy swoją markę i filozofię dalszego istnienia. Chcielibyśmy, abyś dołączył do grona zadowolonych osób i powierzył nam organizację swojej „osiemnastki”.

Nova Maska – miejsce na Twoją imprezę urodzinową

W ramach urodzinowej osiemnastki zapewniamy:

  • profesjonalna oprawa muzyczna (DJ lub zespół, muzyka zgodna z oczekiwaniami),
  • nowoczesne efekty świetlne,
  • profesjonalną obsługę barmańską i kelnerską,
  • program artystyczny,
  • wybrane menu,
  • drink bar,
  • 100% bezpieczeństwo – profesjonalna ochrona.

Program każdej osiemnastki jest indywidualnie uzgadniany z każdym klientem. Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie oczekiwania, gwarantując najwyższy poziom usług, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną pomoc koordynatora. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, potwierdzimy dostępność terminów oraz przygotujemy ofertę cenową. Zapraszamy do kontaktu!

 

Oferta

oferta

Wstawka organizacja imprez firmowych 1

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Bartosz Krygier

General Manager

tel. 692 866 422