Urodziny w klubie – oto, co jest naprawdę ważne!

 


 

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że każdy warszawski klub chętnie wynajmie całą salę albo i wszystkie z nich na imprezę zamkniętą, ale nie zawsze jest to oferta, z jakiej warto skorzystać. Tak naprawdę, jeśli chcesz zorganizować fajne urodziny w lokalu, to musisz zwrócić uwagę na kilka detali. W klubie Nova Maska te detale stają się priorytetem.

Sala VIP

Sala sali nierówna. Są oczywiście wymogi podstawowe, czyli rozstrzygnięcie, jak dużej sali potrzebujecie, aby wszyscy się zmieścili i nie cisnęli się jak w tramwaju, a także jakie jest dojście do sali. Jeśli nawet wynajmiesz salę VIP, ale trzeba będzie do niej przejść przez cały lokal, to prawdę mówiąc, wiele do standardu VIP brakuje. Osobne wejście to bardzo ważna sprawa. Dzięki temu na pewno nikt w czasie imprezy nie będzie właził na Wasz parkiet.

Oczywiście w pojęciu własnej sali mieści się też własne obsługa, a więc własna ochrona, DJ, nagłośnienie itd.. Bar może być wspólny, ale fajnie będzie zamówić kelnera do stolika – z tym w większości klubów nie jest już tak łatwo. Możliwość samodzielnego sterowania światłem czy dźwiękiem w wynajętej części klubu to oczywiście też ważny atut.

Drinki i przekąski

Jeśli chodzi o drinki, to sprawa jest dość mocno skomplikowana. Jeśli byłeś już na paru imprezach w klubie, to wiesz, że jeżeli chcesz wypić prawdziwego drinka, to barman musi zrobić go przy stoliku, najlepiej z zapieczętowanych butelek. W klubie Nova Maska barmani to profesjonaliści zarówno za ladą baru, ale jak chcesz to możesz zawsze dla frajdy poprosić o przygotowanie drinków przy stoliku. Najważniejsze, że tu każde drinki również te z baru wychodzą przygotowane zgodnie z przepisem, a nie z myślą o oszczędnościach (jak to się gdzieniegdzie zdarza) przez szczodre rozlewanie wody (i nie, nie wódy).

Punkt nr dwa - przekąski. To słaby punkt wielu urodzin w klubie. Nie oszukujmy się, parę słonych paluszków czy orzeszków w cieście to menu raczej ubogie, tym bardziej że na imprezie się nie siedzi, a i picie na czczo więcej złego przynosi niż dobrego. Jeśli masz możliwość organizacji urodzin w klubie Nova Maska, to powinieneś się na nie zdecydować choćby ze względu na menu ciepłych przekąsek, które są niemal jak dobry obiad w restauracji, choć to Tylko przekąski w klubie. Głód będzie Ci obcy, a w porównaniu z innymi klubami wręcz się przejesz. Najważniejsze jednak, że nie dostaniesz byle czego – menu możesz w dużym zakresie spersonalizować według własnych upodobań, podobnie zresztą jak barek. W klubie Nova Maska każdy sam decyduje, co wchodzi w cenę, a co się w niej nie mieści. W innych klubach często trzeba wybierać z ograniczonej liczby zamkniętych propozycji, a wtedy oczywiście już o żadnej niepowtarzalności nie ma mowy.

"Święty spokój" – atrybut udanej imprezy

Dam głowę, że hasło święty spokój nijak ma się do Twojej wizji urodzin w klubie. Nie chodzi wcale o to, żebyś zamieniał imprezę w coś, co entuzjazmem i rozrywkowością przypomina spotkanie z ciotkami, tylko o to, żebyś zagwarantował maksymalną autonomię – własna sala, własne nagłośnienie, własny DJ i „własny” gość stojący na bramce. Dzięki takim drobiazgom masz pewność, że impreza będzie udana. Nikt nie będzie jej przerywał, a Wy będziecie się bawili w takim klimacie, jaki Wam najbardziej odpowiada. Nie zaś w takim, jaki jest ustalony dla sal ogólnodostępnych, w których zresztą równocześnie może odbywać się zupełnie inna impreza urodzinowa, ale o klimacie absolutnie Wam nie pasującym. Zabawa we własnym gronie będzie zaje… to znaczy fajna, kiedy utrzymacie kontrolę nad tym, co dzieje się na Waszej Sali i wówczas gdy gospodarze klubu Wam w tym pomogą przez odpowiednie zabezpieczenie imprezy, dobrą muzykę, smaczne żarełko i uczciwie przygotowane drinki.

Pakiety urodzinowe:

Pakiet PRESTIGE

Pakiet ELITE

Pakiet ELEGANCE

Pakiet COMFORT