Wieczór panieński i wieczór kawalerski to tradycyjne imprezy poprzedzające ślub i wesele. Imprezy tego typu przywędrowały do Polski z kultury amerykańskiej, szybko się zadomawiając i ciesząc się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Wieczór panieński i kawalerski to idealna okazja do wspólnej zabawy w gronie przyjaciół, będąca swoistym pożegnaniem z dotychczasowym stanem cywilnym.

 

Przeżyj niezapomnianą przygodę w Nova Maska

Od wielu lat organizujemy wieczory panieńskie i kawalerskie dla naszych gości. Zapewniamy niezliczoną ilość atrakcji, ustalanych w porozumieniu z przyszłą panną młodą, panem młodym lub ich druhnami i drużbami. Gwarantujemy swobodną i nieskrępowaną atmosferę w klubie, dając możliwość wynajęcia całej sali, lóż bądź stolików. Każdej organizowanej przez nas imprezie towarzyszy wybrana przez Państwa muzyka. Gramy na żywo lub zapewniamy obecność  DJ'a. Znakomitą pamiątką z Waszego wieczoru będą zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa lub wykonane w foto budce, którą również możemy zapewnić. Do dyspozycji gości może być przygotowany bufet, stół szwedzki bądź półmiski serwowane przez kelnerów.

Nova Maska, miejsce stworzone na wieczór panieński i kawalerski

Tajemnicą każdej udanej imprezy, jest miejsce w której jest organizowana i panująca w nim atmosfera. O tę nie trzeba się martwić, kiedy wieczór panieński / kawalerski organizuje. Będzie ona miała miejsce w atrakcyjnych wnętrzach naszego klubu. 5 lat temu przeszedł on gruntowną modernizację i zmianę wystroju. Od tego czasu cieszy się jeszcze większą sympatią swoich stałych gości, przyciągając również nowe osoby ze świata sztuki i biznesu. To miejsce stworzone dla wszystkich ceniących swobodę, styl i dobrą zabawę.

Wieczór panieński i kawalerski w Nova Maska – co Ci zapewniamy?

  • bardzo dobra muzyka,
  • liczne efekty świetlne,
  • drewniany parkiet,
  • profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska,
  • autorskie menu przygotowane w naszej kuchni,
  • pokazy taneczne,
  • występy artystyczne,
  • duży wybór innych atrakcji,
  • wszystko, co sobie wymarzycie!

Jesteś odpowiedzialny/a za organizację wieczoru kawalerskiego dla przyjaciółki lub przyjaciela? Chcesz aby impreza była na wysokim poziomie? Interesuje Cię wyłącznie jakość premium, szyk, klasa i elegancja? Zaufaj nam, a wszyscy będą zadowoleni. Z pomocą naszego koordynatora, wieczór kawalerski i panieński po prostu musi się udać! Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej

Wstawka organizacja imprez firmowych 1

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

„NOVA MASKA”
Piano Art Club & Restaurant

ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Bartosz Krygier

General Manager

tel. 692 866 422